Únor 2013

R.I.P Gangnam Style?

23. února 2013 v 12:50 | Viki |  everything by me
Ahoj :D no jsem tu jen na moment :D určitě hodně z vás zná tuhle písničku :D přijde mi jako potenciální nástupce Gangnam Stylu :D Je to pi**vina ve velkým stylu :D ale lepší než Gangnam Style :D
takže,co myslíte? nástupce Gangnamu? :D nebo nemá šanci,pořípadě mi pošlete videa,který mají na Gangnam :D
Rest of Peace Gangnam Style


recenze - Poselství Jednorožců

21. února 2013 v 15:34 | Viki
Název : Poselství Jednorožců
Autor : Michaela Burdová
Nakladatelsví : Fragment
Anotace : Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců!Jednorožci jsou ztělesněním dobra, a dokud drží pohromadě, nemá zlo šanci zmocnit se vlády. Jeden z jednorožců se však ztratí a dobro je narušeno. Černý čaroděj chce ovládnout celou Lilandgarii. Vypouští z temnoty odporné nestvůry a snaží se najít ztraceného jednorožce, aby zničil dobro jednou provždy a osvobodil z hlubin temnot nejmocnějšího démona všech věků a světů. Do Lilandgarie se proto vracejí elfové, aby pomohli zachránit dobro a opět nastolit rovnováhu světa.


Triologie PJ od Míši B. je moje nejoblíbenější knížka,vlasntě mi neskutečně přirostla k srdci,pamatuju si když jsem si objednala první díl,rok mi ležel v pokoji pak jsem se odhodlala a začala jsem číst,okamžitě jsem se do knížky zamilovala,je to už nějaká doba co jsem jí naposledy četla ale chci si jí přečíst znovu asi po 100. Pamatuju si když sem u PJ brečela,prolila sem proudy slz (poméé niagáry),když jsem očima přejížděla text a v hlavě si děj představovala. Nakonec když jsem všechny tři knihy dočetla sem byla hrozně smutná,protože jsem věděla že nikdy už lepší kniha nebude.
PJ je vlastně o tom že Lilandgarii hrozí nebezpečí,prostupuje jí temnota a tak král požádá o pomoc elfy,mezitím z hradu uteče vězeň (Veragin) a elfská princezna přijede se svou družinou a Veragin se knim přidá,pak překonávávají nebezpečí,nástrahy a tak. Druhý díl je hodně o bitvě o Santiel (královský hrad). Prostě knize není co vytknout a to já jsem poměrně náročná čtenářka.Všem milovníkům fantasy příběhů knihu doporučuji.


Hodnocení : 9/10

i dont like fake people

16. února 2013 v 17:44 | Viki |  everything by me
Ahoj,takže chci se omluvit že jsem nebyla dlouho na blogu,byla jsem na horách,mám pár fotek tak nějaké přidám :)
jinak název článku asi mluví za všechno,budu vám psát o jedné osobě,která mě fakt deptá..

today :D

7. února 2013 v 18:18
ahooj,pár dní jsem tu nebyla :D fakt nevím co mám psát :D moje fantazie je zase na pokraji sil :D
jinak mě zase chytlo malování :D tak asi něco namaluju mám tu vedle sebe papír :D ale vidim to jako tu největší blbost :D a taky už bych se chtěla odhodlat k napsaní nějakýho příběhu :) ale nejsem zrovna spisovatelka takže nevím no :D
jinak viděla jsem zase super film,určitě sem na něj přidám recenzi a taky na nějakou tu knížku :)

MY AFFS

3. února 2013 v 20:20 | Viki
Emmie : její články jsou plné super myšlenek,má skělé názory :)
Její blog : http://levitathem.blog.cz/


Ornell* : píše úžasné příběhy,má skvělý blog :)
Její blog : http://ornell.blog.cz/

POZN. NABÍRAM AFFS!
viz. článek : http://viktorkaaa.blog.cz/1302/wanna-be-my-affs

Wanna be my affs?

3. února 2013 v 16:07 | Viki
Ahoj,dělám nábor 5 affs :) Všechno si pečlivě přečtěte. A já si vyberu :)

PODMÍNKY
1) Musíš můj blog navštíviit aspoň 1x týden + 1 komentář
2) Na mém blogu je zakézané vulgární jednání,pokud najdu vulgární komentář na mém blogu od Tebe tak tě mažu z affs.

PŘIHLÁŠKY
a) jméno,blog
b) email
c) souhlasíš s podmínkami?Raego

2. února 2013 v 19:17 | Viki |  everything by me
Ahooooj :-)
kamarádka mě přemluvila ať napíšu článek a už předem vím že se jí líbit nebude :D
dávala jsem něco podobného na svůj starý blog :D ale hodlám to trochu vylepšit!

anoo Raego :-) Raego je nejúžasnější člověk s názorama se kterejma je schopnej měnit svět,jojo ikdyž by potřeboval být nesmrtelnej. Pamtuju si že mi jednou poslala kamarádka jeho písničku TY A JÁ,psala že je hrozně boží. Rozklikla jsem tu písničku a začala poslouchat..
Nějakou dobu jsem ho neřešila vůbec,ale časem se jeho fotky a písničky TY A JÁ a NEJSEM TO JÁ začaly objevovat v hojném počtu na fb.. tak jsem začala jeho písničky poslouchat,zjistila jsem si o něm víc,sleduju jeho fb,vždycky se usmívám když čtu to co píše na fb,protože on má srdce,jeho nemůžeš nenávidět.. jeden z mála,kterej to srdce ještě pořád má.
Ještě před pár lety to byl kluk s velkou nadváhou,a podívejte se co je z něho teď? .. když jsem četla jeho příběh,tak mi skoro tekly slzy:) Jeho písničky mají smysl,jeho písničky dávají lidem naději na lepší zítra..
Jo a můj sen není mít fotku s Miley Cyrus,Johnnym Deppem nebo s Lady Gaga ale sním .. můj sen je ho potkat,mít snim fotku,třeba se to splní..:) ale tenhle článek píšu hlavně proto,že ti chci poděkovat Raego♥

DĚKUJU ZA VŠECHNO!


když si zakládají blog amateři

2. února 2013 v 15:10 | Viki
Ahoooj :D
takže začnu asi tím že vás srdečně vítám na svém amatérském blogu:D
jsem zvědavá jak tenhle článek bude vypadat stim desem:Djojo ten des je fakt strašnej:Dje tam asi milion obrázku:Dale beru to tak že jsem ráda za to že jsem tam byla schopná dát aspoň ten obrázek takže se to snad časem zlepší :D
jinak na svůj blog budu přidávat recenze na knížky,filmy.. :) snad se mi povedou aspoň udělat pořádný rubriky:D
pak budu přidávat fotky,které fotím,něco málo z mého života a tak podobně :) možná se po čase pokusím přidávat i nějaké příběhy či povídky :)